Košík
  • LEVNÁ FOTOKNIHA

    Kvalitní fotokniha v pevné vazbě již do 24 hodin!

    VÍCE INFO
  • KALENDÁŘE

    Mnoho druhů kalendářů za skvělé ceny

    VÍCE INFO

Levná fotokniha - informace

Levná fotokniha je v současné době naší nejprodávanější fotoknihou vůbec. Ostatně se vůbec není čemu divit. Kvalitní zpracování v pevné knižní vazbě a možnost výroby již do 24 hodin z ní dělají ideálního kandidáta na dárek pro vaše blízké. Fotoknihu si velmi jednoduše vytvoříte v našem online editoru, nemusíte instalovat žádné další programy, celý proces proběhne čistě ve vašem internetovém prohlížeči během 10 minut. A to za bezkonkurenčních podmínek. Levnou fotoknihu můžete mít doma již za 299 Kč i vy!Levnou fotoknihu samozřejmě nabízí i naše konkurence. V naprosté většině případů ovšem nejde o fotoknihy jako takové, spíš bychom je nazvali fotosešitem. Jedná se většinou o produkty s měkkou vazbou, která zdaleka nevydrží tolik, jako vazba knižní. U nás se vám nic takového nestane, všechny naše fotoknihy jsou vázané do pevné vazby a připomínají klasické knihy, na které narazíte v knihkupectví. Díky tomu jsou naše produkty mnohem kvalitnější než v případě konkurence.


Levná fotokniha s okénkem je produkt, na který můžeme být právem hrdí. Povedlo se nám totiž nabídnout produkt, který údělá radost úplně každému, vytvoříte ho snadno z počítače, z mobilu, nebo z tabletu a my ho navíc dokážeme vyrobit na míru do 24 hodin. Tohle vám nikdo jiný v celé České republice nenabídne. 

 
Potřebujete více než jeden výtisk fotoknihy? Samozřejmě i pro nás je jednodušší vyrobit víc výtisků stejné fotoknihy najednou. Od toho se pak samozřejmě odvíjí i cena. Pokud objednáte 1 ks, zaplatíte nejméně 249 Kč. Při objednávce 2 ks se už cena snižuje na 229 Kč/ks. V případě objednávky 3 ks vás pak jeden kus vyjde na 199 Kč. Potřebujete ještě víc kopií? Žádný problém. Cenu s vámi můžeme vyřídit individuálně. Stačí jen napsat, a určitě se domluvíme.  

Chystáte svatbu vy, nebo vaši blízcí? V našem editoru naleznete krásné svatební vzory, které se skvěle hodí i pro tuhle příležitost. Jde o jedinečný dárek, které můžete předat buď přímo svatebčanům, nebo na svatbě rozdávat nejbližším příbuzným a známým. Díky naší fotoknize si tak z obřadu mohou všichni odnést krásný dárek, díky kterému budou všichni společně na tento jedinečný životní okamžik rádi vzpomínat.


lista